Aktualności

Formuła E #E-Prix Londyn

W dniach 30 – 31.07.2022 w Londynie odbyła się kolejna edycja Formuły E.
Enel X Way jest partnerem Formuły E w zakresie inteligentnego ładowania. Jest to doskonałe narzędzie do promowania i rozpowszechniania korzyści płynących z elektryfikacji w świecie motoryzacji.

Czytaj więcej »

KENO Expo ‘22

Mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w tegorocznej edycji KENO Expo ’22. W ramach wydarzenia została zorganizowana konferencja z udziałem cenionych ekspertów oraz targi online z premierami produktów od największych światowych marek.

Czytaj więcej »

Avitron Polska członkiem PIRE

W grudniu Avitron Polska dołączył do członków wspierających Polska Izbę Rozwoju Elektromobliności. PIRE jest organizacją pozarządową zrzeszającą podmioty działające w branży e-mobility. Jej głównym celem jest rozwój elektromobilności w polskich miastach.

Czytaj więcej »

Avitron Polska dołączył do PSPA

Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych to największa organizacja branżowa, kreująca rynek elektromobilności i technologii wodorowych w Polsce i regionie CEE.PSPA zrzesza ponad 120 przedsiębiorstw, tym samym będąc 3. pod względem liczby zrzeszonych podmiotów prawnych organizacją branżową w Europie.

Czytaj więcej »

Enel X partnerem Extreme E

Enel X jest partnerem Extreme E, serii wyścigów terenowych wykorzystujących elektryczne SUV-y do rywalizacji w odległych częściach świata takich jak pustynia Arabii Saudyjskiej, las deszczowy Amazonii czy Arktyka.

Czytaj więcej »