Aktualności

General Motors i Merchant’s Fleet partnerem z Enel X

Jako jeden z największych i najstarszych producentów samochodów na świecie, energia stanowi znaczną część ogólnych kosztów operacyjnych General Motors. Firma, która produkuje samochody w ponad 35 krajach, zdała sobie sprawę, że aby poradzić sobie z podstawowymi kosztami energii, potrzebuje solidnej platformy oprogramowania do centralizacji i analizy danych o rachunkach za media.

Czytaj więcej »

WEIP i Avitron Polska

Zapłać za możliwość korzystania ze stacji ładowania Enel X od razu w parkometrze! Skorzystaj z dowolnej stacji ładowania Enel X o dostępnych mocach od 3,7kW do 300kW. Posiadasz parking i myślisz o stacjach ładowania z minimum formalności?

Czytaj więcej »

Avitron Polska na forum wizji rozwoju 2021

Prezes firmy Avitron Polska został zaproszony na prestiżowe forum wizji rozwoju w roli eksperta ds. Elektromobilności w Polsce.

W swoim wystąpieniu podzieli się swoją wizją rozwoju elektromobilności oraz odpowie na pytania jak zapobiec sytuacji braku mocy w systemie elektroenergetycznym wobec rosnącego zapotrzebowania na energię przez samochody elektryczne.

Czytaj więcej »
Mój Elektryk

Program dofinansowań ,,Mój elektryk”

Program ,,Mój elektryk” to nowy program dopłat do zakupu lub leasingu pojazdów elektrycznych. W dniu 12 lipca zastąpił on dotychczasowy program – ,,Zielony Samochód”. Dotyczył on dofinansowania kupna nowych, czyli niezarejestrowanych wcześniej, samochodów elektrycznych przez osoby fizyczne.

Czytaj więcej »