Referencje

Strandebarm Fjordhotel

Hotel Strandebarm Fjordhotel jest położony w Norwegii. Adaptacja hotelu do powierzchni mieszkalnej z 22 mieszkaniami prywatnymi przez całkowitą modernizację instalacji elektrycznej oraz SSP. Strandebarm Fjordhotel zamknął działalność hotelową i sprzedał wyremontowane powierzchnie mieszkaniowe.
W projekcie zostały wykorzystane produkty firmy Rhenes - rozdzielnice elektryczne wraz z wyposażeniem oraz Ecolight - oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne budynków. Zakres prac: nowa instalacja elektryczna z separacją na każde mieszkanie, instalacja SSP, modernizacja części ogólnej budynku, instalacja oświetleniowa LED.

Ustedalen Hotell

Resort hoteli Ustedalen hotel jest położony w miejscowości Geilo - jednym z najbardziej popularnych miejsc w Norwegii do spędzenia wolnego czasu podczas sezonu zimowego. Kompleks otoczony jest przez stoki narciarskie, a położenie hotelu pozwala cieszyć się otwartym sezonem narciarskim przez 8 miesięcy. Zmodernizowany hotel posiada 4 gwiazdki.
W projekcie zostały wykorzystane produkty firmy Rhenes - rozdzielnice elektryczne wraz z wyposażeniem oraz Ecolight - oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne budynków. Zakres prac: zasilanie (transformatory 2x1250 kVA SN/nn, SZR), instalacja elektryczna całego resortu oraz oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, instalacja CCTV, instalacja BMS, projekt elektryczny budowlany i wykonawczy.

Ragn-Sells

Ragn-Sells w mieście Bergen w Norwegii. Instalacja oświetlenia przemysłowego LED typu High-Bay firmy Ecolight w hali o powierzchni 1400m2. Ragn-Sells to firma śmieciarska, która obsługuje województwo Hordaland. Zajmują się recyklingiem, złomowaniem i wywozem śmieci.
W projekcie zostało wykorzystane oświetlenie firmy ECOlight. Zakres prac: wymiana oświetlenia liniowego świetlówkowego starego typu na nowoczesne oświetlenie LED.

Sundt Air

Hangar linii lotniczych Sundt Air w mieście Bergen w Norwegii. Instalacja oświetlenia przemysłowego LED typu High-Bay firmy Ecolight w hangare lotniczym. Sundt Air to największy norweski operator odrzutowców biznesowych.
W projekcie zostało wykorzystane oświetlenie firmy ECOlight. Zakres prac: wymiana oświetlenia liniowego świetlówkowego starego typu na nowoczesne oświetlenie LED.

Taxi 1

Sieć taksówek Taxi 1 w mieście Bergen w Norwegii. Montaż i uruchomienie 150 stacji ładowania samochodowych Juicebox 3.01 (22kW) oraz stacji ładowania JuicePump 50kW wraz z systemem zarządzającym JuiceNet. Stacje ładowania są wykorzystywane do obsługi floty elektrycznych taksówek. Taxi 1 jest największą i najbardziej rozpoznawalną firmą taksówkarską w Bergen.
W projekcie zostały wykorzystane ładowarki firmy Enel oraz sprzęt aparatury elektrycznej firmy Rhenes. Zakres prac: zasilanie i zwiększenie mocy poprzez wymianę kabla zasilającego z transformatora, nowa sekcja dystrybucji energii elektrycznej pod stacje ładowania - nowy blok rozdzielnic elektrycznych, montaż stacji ładowania Juicebox 3.01 oraz JuicePump 50kW, wdrożenie połączenia internetowego, uruchomienie systemu komercyjnego JuiceNet - regulowane płatności dla klientów podłączonych pod ładowarki, zarządzanie flotą samochodów elektrycznych oraz funkcja optymalizacji mocy wraz z pracą na rezerwie.

Travpark wyścigi konne

Tor wyścigów konnych w Bergen w Norwegii. Modernizacja oświetlenia starego typu na oświetlenie LED firmy Eco-light, instalacji elektrycznej oraz stworzenie nowego systemu wizualizacji za pomocą wyświetlaczy LED.
W projekcie została wykorzystana aparatury elektryczna firmy Rhenes oraz wyświetlacze LED z firmy CLT. Zakres prac: panele LED, które mają za zadanie pokazywać czasy okrążeń, miejsce każdego dżokeja, rankingi oraz reklamy sponsorów, możliwość sterowania wyświetlaczami w czasie rzeczywistym oraz streamowanie na żywo, system sterowania poprzez aplikację mobilną NOVA na systemie operacyjnym Android, system sterowania z zastosowaniem osobnej karty graficznej real-time pozwalającej na obsługę wszystkich wyświetlaczy jednocześnie z bazy w wieży kontrolnej, oświetlenie toru wyścigów, modernizacja oświetlenia wewnątrz budynku przeznaczonego dla obserwatorów, modernizacja istniejącej instalacji elektrycznej.

Zabytkowa kamienica

6-piętrowa zabytkowa kamienica w Bergen w Norwegii. Kompleksowe wykonawstwo w formule EPC dla całkowitej modernizacji: 24 mieszkań 2 powierzchni sklepowych Zabytkowa kamienica położona jest w centrum Bergen i jest uznawana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych w mieście.
W projekcie zostały wykorzystane produkty firmy Rhenes - rozdzielnice elektryczne wraz z wyposażeniem oraz Ecolight - oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne budynków. Zakres prac: zasilanie i zwiekszenie mocy, instalacja elektryczna całego budynku, instalacja SSP.

AMIC stacje paliw

AMIC wybrało panele fotowoltaiczne Propsolar na realizacjach w swojej sieci stacji paliw (AMIC Energy / Lukoil).
Panele fotowoltaiczne zostały dostarczone na 4 stacje paliw w Polsce. Zakres obejmował dostarczenie prefabrykowanych rozdzielnic PV oraz paneli fotowoltaicznych PS-M660HC-340W o łącznej mocy 120kW.

Stacje ładowania dla Modis

Modis to korporacja, która jest największą częścią grupy Adecco. Zatrudniają ok. 30.000 osób na całym świecie.
Pierwsza część projektu Volkswagen, gdzie Avitron przeprowadził poprawnie 35 instalacji stacji ładowania (22kW) w Polsce.

Projekty z Optors

Optors to spółka należąca do BIT S.A. Realizuje profesjonalne projekty z zakresu instalacji fotowoltaicznych.
Przeprowadziliśmy wspólnie wiele projektów o mocy od 5kW do 50kW zlokalizowanych na terenie północno-wschodniej Polski. Dostarczamy panele fotowoltaiczne oraz ograniczniki przepięć DC.

Instalacja stacji w budynku New City

Realizacja w parkingu podziemnym w budynku New City w Warszawie, w którym zamontowano 15 stacji ładowania typu JuiceBox Plus 22kW SIM wersji gniazdowej.
Stacje ładowania pracują w trybie optymalizacji mocy i systemie zarządzającym JuiceNet Manager PRO. Stacje pracują w trybie autoryzacji za pomocą przydzielonych kart RFID.

Stacje ładowania w Toruniu

Instalacja stacji ładowania JuiceBox Pro 22kW wraz z JuiceMeter do pracy na rezerwie mocy.
Stacja ładowania wykorzystuje w czasie rzeczywistym dostępną energię elektryczną na budynku.

Stacja w Lublinie - Zielona Energia

W Lublinie na terenie siedziby firmy Zielona Energia zamontowano stację ładowania JuiceBox Plus 22kW SIM w wersji kablowej.
Stacja ładowania pracuje połączona z magazynem energii oraz instalacją fotowoltaiczną.

Stacje ładowania w fabryce Stellantis

Instalacja oraz konfiguracja stacji ładowania JuiceBox Plus 22kW SIM wersji gniazdowej na terenie fabryki Stellantis w Tychach.
Stacje ładowania pracują w trybie optymalizacji mocy i systemie zarządzającym JuiceNet Manager PRO.

Stacje ładowania na terenie fabryki Stellantis

Dostarczenie i konfiguracja stacji ładowania JuicePole 2x22 kW oraz JuiceBox Plus 22kW wifi.
Stacje ładowania pracują w trybie optymalizacji mocy i systemie zarządzającym JuiceNet Manager PRO.